STRZYŻENIE

Mogło by się wydawać że strzyżenie psiaka to szybki i prosty zabieg. Nic bardziej mylnego.
Pies to żywa istota, najczęściej posiadająca nieokiełznana energię, która absolutnie nie ma w zamiarze podać łapki do obcięcia pazurów tak jak to robi człowiek w salonie Pedicure.
Cztery łapki potrafią idealnie tańczyć na stole groomer’skim, podczas kiedy psi fryzjer próbuję złapać dokładnie ten sam rytm który on wystukuję. Oczywiście są psiaczki które stoją grzecznie na stole ale zdecydowana większość to właśnie wrodzeni tancerze. Każdego z nich traktuję indywidualnie i staram się znaleźć wspólny język aby cały proces przebiegał bez stresu oraz w miłej dla niego atmosferze!
Strzyżenie odbywa się za pomocą bardzo ostrych narzędzi aby mogły one dokładnie uciąć włos jednoczenie nie naruszając jego struktury. Przy tancerzu to nie lada sztuka aby wykonać wymarzoną fryzurkę, Dlatego warto dbać o regularne wizyty co 6/8tyg które pozwolą zniwelować stres pupila do minimum! Jeśli twój pupil nie ma jeszcze 4 miesięcy to warto odbyć u nas wizytę adaptacyjną, która przygotuje twojego przyjaciela do pełnych wizyt.